...

Získejte více leadů s pomocí umělé inteligence (UI)

Jste na začátku UI revoluce. Nezůstaňte pozadu. Buď vyhrajete s UI a nebo UI vyhraje nad vámi. Adaptujte se včas a sledujte, jak vaše konkurence mizí v dáli.

Proč UI Webový agent?

⏰ Ušetřete čas a peníze

Webový agent zodpovídá 80% často kladených otázek, se kterými se denně setkáváte, čímž ušetří váš drahocenný čas.

📈 Maximalizujte svůj potenciál

Myslíte si, že pokud by vaši návštěvníci lépe znali to, co nabízíte, více z nich by se rozhodlo pro konverzi? Dejte jim o tom vědět díky webovému agentovi.

🚀 Získejte více leadů

Díky hlubokému porozumění vaší nabídky a služeb nabízí webový agent personalizované doporučení a řeší obavy, které brání vašim návštěvníkům v konverzi.

🔍 Příležitosti pro růst

Objevte skrytý potenciál! Náš webový agent uchovává každý přepis konverzace, identifikuje trendy a příležitosti pro růst, které byste mohli přehlédnout.

📊 Cenná data na dosah ruky

Učiňte informovaná rozhodnutí snadno. Náš webový agent vám pomáhá lépe porozumět vašim zákazníkům a přizpůsobit vaše strategie pro maximální efekt.

Jak to funguje

UI Webový agent je na vaší stránce ve formě chatu. Učí se z vašeho webu, PDF, databází – v podstatě z čehokoliv, co chcete, aby webový agent věděl, aby mohl přesně odpovídat na otázky.

Snadné nastavení: Stačí jeden videohovor a jednoduchý kód. Vložíte jej na svůj web a je hotovo.

Zkušební verze zdarma: Otevíráme 5 míst pro naši bezplatnou zkušební verzi, čímž vám nabízíme bezrizikovou příležitost prozkoumat potenciál umělé inteligence pro vaší firmu.

Proč spolupracovat s námi?

Unikátní kombinace dovedností

Jsme vývojáři umělé inteligence a digitální marketéři. Získejte perfektní kombinaci dovedností pro úspěch.

Žádné závazné smlouvy

Věříme v poskytování jedinečné hodnoty pro udržení klientů, ne v to, že je vážeme smlouvami, které nemohou zrušit.

Klid na duši

Nové aktualizace a novinky v umělé inteligenci mohou být ohromující. My se o to postaráme za vás. Přinášíme vám pouze řešení, která vašemu podnikání přidávají hodnotu.

Výsledky

Cílem klienta bylo zvýšit zapojení na jejich webové stránce a počet získaných kontaktů.

Implementovali jsme naše řešení a během 40 dní jsme zlepšili jejich metriky v zapojení a konverzním poměru. Jsme teprve na začátku naší spolupráce.

Konverzní poměr

Průměrná doba zapojení

Zapojené relace na uživatele

Snímky obrazovky (Google Analytics)

Kdo jsme?

vexityAI je agentura specializující se na automatizaci a umělou inteligenci v oblasti získávání klientů. Vyvíjíme pro podniky na míru šitá řešení, které jim pomáhají zefektivnit jejich procesy, získat více a ušetřit více.

Také neustále prozkoumáváme nové technologie, nástroje a aktualizace v oblasti umělé inteligence, abychom našli nejcennější využití pro váš podnik.

První krok do AI revoluce

Využijte této bezrizikové příležitosti k vstupu do AI revoluce. Zbývá nám 5 míst pro bezplatnou zkušební verzi. Vyplňte formulář a zajistěte si zkušební verzi zdarma. 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.